Új hozzászólás Aktív témák

  • lo_jo

    senior tag

    válasz Plata #9549 üzenetére

    Megint ott tartunk, mint korábban már jópárszor. A játék ad lehetőséget valamire, sőt, fel is hívja rá a figyelmed, te pedig hozol egy döntést, hogy nem élsz vele. Idáig teljesen rendben vagyunk. De azzal, hogy ráerőlteted a saját játékstílusod másra és egyből megy a mérhetetlen pocskondiázás, átesel a ló túloldalára.

    Nem a legjobb, de a szememben egész közel álló példa:
    Ha egy focicsapat a kupadöntőben a 26. rúgott gól után belövi a 27-et, nem kérhetünk rajtuk számon semmit. Szabályosan játszanak, élnek a keretek adta lehetőséggel. Sportszerűek? Kérdéses. Szerintem azzal sem lennének sportszerűbb, ha csak 2 gólt rúgnak, mert arról szól a sport, hogy a körülményekhez képest a lehető legjobbat nyújtsa valaki, de ez egy eszmeiségbeli különbség. Viszont ahogy a másik csapatnak is megvan a lehetősége, hogy jobbá váljon és ne kapjon 27 gólt vagy esetleg rúgjon 28-at, úgy neked is megvan a lehetőséged, hogy posse-ba csatlakozz vagy a sajátodba hívj társakat és együtt, egymást megvédve szállítsatok. Ha így sem elfogadható számodra, akkor sem az a megoldás, hogy mocskos szemétnek, alávaló gecinek és lakatos kevinnek hívsz bárkit, aki a szabályok szerint játszik, szavazz a pénztárcáddal (előre nehéz, de én nem vártam mást a GTA Online utána a Rockstartól) vagy a játékidőddel.

    A modderek teljesen más lapra tartoznak, ők éghetnének a pokol tüzén felőlem is ;]

Új hozzászólás Aktív témák