Új hozzászólás Aktív témák

  • Titinho

    lelkes újonc

    Na végre, erre a tesztre vártam már én is! Köszi Bog! 😉
    Az jött le a tesztből amire már előzetesen számítottam, szerintem elég korrekt "kis" készülék lett.
    Több éves Huawei felhasználás után, idén váltok mindenképp és amire nekem szükségem van az ebben a telóban tökéletesen megvan. Én nem várom még el egy középkategóriás telefonban hogy legyen IP védett meg vezeték nélkül töltsön, arra ott vannak a csúcsmodellek. Én mivel nem tudnék kihasználni egy csúgy készüléket ezért nekem mindig elég a középkategóriás és amit ebbe a telóba beletett a Samsung az inkább felső-középbe esik. Hónapok óta várok egy ehhez fogható telóra kb 100.000 Ft körül, rengetek tesztek és videót olvastam főleg Xiaomi és Samsung telókról, de ebben aztán tényleg benne van minden amire egy ÁTLAG felhasználónak szüksége van. Én nem játszok a telefonon, nekem az a lényeg hogy szépen és gördülékenyen fussanak rajta az appok, GPS, legyen Jack dugó, jó kamerák, akinek meg már a játék fontos annak ott van a 855-ös S10Lite, 60-70 ezerrel drágábban.
    A Telenornál a jelenlegi 6500 Ft-os díjcsomagommal 105.000-ért tudom megvenni, de ha feljebb lépek egyet korlátlan beszélgetéssel meg ki tudja hány giga nettel akkor "csak" 92.000. Ennyit szerintem megér, szolgáltatói kínálatban ez most elég jó ajánlatnak tűnik. Néztem a Telekomos Xiaomi mi 9 Lite-ot is, az egy hasonló díjcsomaggal 101.000 Ft...és szerintem nem kell ecsetelni hogy melyik éri meg jobban kb ugyanabban a díjcsomagban. Mi9t-t lehetne venni 90 körül, de ha azt nézem akkor azért ez frissebb kiadás és ott nem bízok a motorikus kamerában, pedig kis millió tesztet láttam róla.

    Szóval szerintem 100.000 körüli árat ez a teló szolgáltatói kínálatban nagyon is megér, sőt pár hónap múlva be is esik alá. Egy átlag felhasználónak pedig bőven bőven elég ez a teló, és még alkalomadtán játszani is lehet rajta ezt-azt. Elvárni 160-ért egy Samsungtól hogy dex, IP és qi töltés a mai árak mellett hát ti tudjátok...ez a teló azért eléggé egyben van.

    A teszt végén azért hiányoltam az összesítő pont táblázatot :D

Új hozzászólás Aktív témák