Új hozzászólás Aktív témák

  • quino

    tag

    válasz Nyuszyman #10777 üzenetére

    Izé szerintem az urak félreértettek picit.
    Elöljáróban annyit, hogy pár hete raktam fel plexet egy 325-v2-re, nem volt egyszerű és ráadásul az ARM miatt nem is támogatja a transcodingot, tehát a filmek 90%-át nem játsza le direktben.
    Nekem most a fájlok a NAS-on, a Plex a desktopon és bemountolva a filmes mappa a NAS-ról, így megy.

    Az ne zavarjon meg, hogy a Plex a saját felületén külön mutatja a filmeket és a sorozatokat. Nekem a NAS-ra ugyanabba a folderbe tölti le a transmission az összes mindent, amit a plex szorítoz szét filmre és sorozatra, nem a fizikai könyvtárstruktúra. (Ennek megfelelően néha hibázik is és berak filmeket a sorozatok közé.)

    Tehát összefoglalva:
    -Plexet NSA-ra szerintem ne
    -a Plexnek mindegy a fizikai könyvtárstruktúra, ahova leszedi a torrentkliens, azt add meg sorozat és movie source-nak is
    -ha a torrent kliens letöltési mappájából kiveszed a fájlokat akkor nem fog seedelni, tehát nem lesz feltöltésed

    ui: a desktopon ki rakta a filmeket és a sorozatokat külön mappákba? nem lehet, hogy ott is egy helyre töltötted le és a plex felületén tűnt csak kettőnek? :)

Új hozzászólás Aktív témák