Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Runner_fxr #2776 üzenetére

    "ez a termék amit kinéztél magadnak, eleve selejtes, ócska konstrukció!"
    Még is ~5 éve a piacon van a cég ami gyártja. Ha nem lenne bevétel ugyan miért árulnák a minden évben frissített termékeiket?
    Én nem vonom kétségbe a tapasztalataidat, de ha mindenkinek az van mondva, hogy ilyet ne vegyen mert ránézésre "selejt" (ami azért eléggé erős szó) akkor soha nem lesz olyan aki kipróbálja és véleményt mondjon róla.

    Ha minden igaz a héten valamikor meg jön a bicikli és akkor tudok majd róla rosszat vagy jót mondani. :R

    Amúgy régen én is úgy voltam vele, hogy ha egy eszközt vásárolok akkor abból csak is a drágát meg a márkásat. Mára már nem gondolom ezt így mert több dolgot is vettem "gagyit" és még semmiben sem csalódtam főleg úgy, hogy fele annyiba került mint a másik.

    Ja és lehet, hogy hülye a látásmódom, de a 250k-s és a 3 millás bicikli is csak biciklizésre való éppen ezért nem fogok 3 millát költeni egy olyan eszközre ami ugyan azt tudja mint a negyedmillás.
    Autó témában hasonlóan gondolkodom és nem csalódtam még.

    Igen, egy olyan ember vagyok aki egy bicikliben csak a biciklit látja és nem egy megváltót vagy a jövendőbeliét. ;]

    És a hab a tortán, hogy ha ellopják a Meki előtt hagyott 1 millás bicót akkor 1 millát bukok ha a 250k-sat viszik el akkor csak annyit bukok. :K

    "Namármost, ha a te névtelen bringád elromlik garanciaidőn kívül"
    Így van. A hangsúly a HA szón van. HA elromlik. Mint mondtam 50-50% az esély rá.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák