Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Joshi #2774 üzenetére

    Ha a névtelen 380k-s megy tönkre akkor 380k-t bukok, ha a névtelen Dekatlonos 600k-s megy tönkre akkor meg 600k-t bukok. Sztem egyértelmű melyiken bukik kevesebbet az ember.
    Ha bejön akkor hurrá így van, mint a fent említett egér sztori.
    50-50% az esély rá.

    Nem rég jelent meg a világhírű drón gyártó cég a DJI 300k-s Mavic Air 2-je.
    Már most panasz van rá, akku hibák, szoftveres hibák, ez meg az nem működik rajta rendesen, stb.
    Világhírű márkáról van szó!
    Na ennyit jelent a mai világban, hogy valami márkás.

    "Egyébként alkalmi biciklizésre én se vennék milliós bringákat"
    Na erről van szó. Ugyan kinek éri meg az, hogy a fél millás bicikli bent áll a garázsban és nincs használva?
    Többiek remélem, most már kezd összeállni a kép, hogy nem mindenki ugyan olyan felhasználási körülményekre vesz eszközöket.

    Használtat azért nem akarok, mert annak ugyan úgy 50-50% az esélye, hogy tönkre megy és még gari sincsen rá, továbbá az akkuja is már ki tudja hányszor volt töltve.

    Tehát ha most ezt az ebike-ot megveszem 1 évig biztonságban vagyok úgymond. De egy használtnál már akár 1 hét után is bukhatom a belefektetett 400k-mat.
    Tudjátok milyen ez a világ, sok a csaló aki azért adja el mert van egy rejtett hibája az eszköznek ami csak néha néha jön elő.
    Elmész, leteszteled, ó ez kiváló.
    1 hét múlva meg megáll és ennyi volt.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák