Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkapeter

    senior tag

    Mi párommal sokat túrázunk. Én zölden gondolkozom. De mikor elindulunk Pestről és átlagosan másfél óra alatt érünk oda ahová tartun. Múlt héten Bodajk körnéykére ruccantunk le, tőlünk 90 km, kis falu (elektromos autó -> :DDD ). Három hete a Megyer hegyi tengerszemnél jártunk, az 240 km oda, két település között poros parkolóba lehet megállni. Nekünk nincs értelme az elektromos autónak. Hétvégente nem maradunk a 4 fal között. És évente legalább egyszer megyünk Horvátba nyaralni, a déli részére a mi 800 km. A mi felhasználásunk mellett a kis 206-os peugeot bőven kiszolgál minket és 6 litert eszik a kis mohó benzines. A belvárosba is megyünk hetente 2-3 alkalommal ami miatt nem jó egy nagy autó, hisz parkolni is kell valahol. Ha nekem valaki erre ír egy használható elektromos autót annak le a kalappal. De előre írnám, hogy Horvátot egy fenékkel toljuk le. Tömegközlekedés okés, mert a gyerekek és párom is bkv-val jár, én bringával (10-30 km naponta). Vagyis mi pont nem arra használjuk az autót amire az elektromosat kitalálták. Nem 30-50 km-t megyünk vele naponta munkába. Ja és nincs 20-30 millánk venni egy nagyteljesítményű elektromos autót, plusz panelbe lakunk (20 tömbre jut 2 DARAB töltő)!
    Minden elismerésem az EU-nak, de Magyarországról biztos nem fognak kifogyni a fosszilis tüzelőanyagú autók az elkövetkezendő 30 évben... Ha csak ahogy korábban már más is írta, lejjebb nem megy az ára, feljebb pedig a hatótávja az elektromos autónak.
    U.i.: töbször is vezettem már elektromos autót, munka kapcsán, tudom milyen.

    [ Szerkesztve ]

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Új hozzászólás Aktív témák