Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Volt egy érdekes köröm ma az Euronics-ban.

    Odálltam plazmástól, mondom hogy pixelhiba, zajos sáv, zöld foltok...
    Elémtolnak valami weblapról kinyomtatott papírt, ami azt taglalja, hogy ez a "3 napig visszaviheted" már 13 éve megszűnt, és csak tévesen él a vásárlók tudatában.
    Azt mondták vigyem haza a TV-t és hívjam fel a Panasonic-ot, majd ők intézkezdnek.

    Azt mondtam rendben, de azért mindenképp írjunk róla valami papírt, hogy én ma itt jártam és jeleztem a csereigényt, stb, aztán majd utánanézek pontosabban a jogszabálynak.

    Ekkor valahogy fordult a kocka, és intettek egy gyerkőcnek, hogy nézze meg, ha tényleg pixeles, akkor csere.

    Gyerkőc látta a pixelhibákat, a zajt már nehezebb volt demonstrálni a neonfényben, a zöld foltok pedig nem is látszódtak így.

    Aztán odaállt még közben valaki. Kérdeztem hogy ő vásárló, eladó, stb? Azt mondta eladó, de csak nézelődik.
    Kihozták az újat. Kibonttattam velük. Nézem, és pixelhiba nincs, zöld foltot amúgy se lehetne látni a neontól (itthon sincs), de a felső terület képzaja ugyan úgy megvan!
    Elkezdtem kérdezgetni őket, hogy ez most szériahiba, vagy mi...?
    Ekkor erősködtek, hogy már vagy negyvenet eladtak a hónapban és senki sem panaszkodott.

    Mikor mutogattam nekik tovább, hogy ez mégsem lehet normális, akkor elkezdett valami iszonyat zagyvaságot tolni a rejtéjes fickó arról, hogy ferdék az analóg TV adás sorai, és ezt kompenzálja a TV software-esen, ettől van ott valami a felső területen. Nem álltam le veszekedni vele, de azért na...

    Minden esetre ezt az újat hoztam el, a boltvezető azt mondta hogy ő ennyit megtett jószándéka jeléül, de most már tényleg a Panasonic szervízet zaklassam.

    Érdekes...
    Látott már valaki ilyet G30-on vagy bármilyen Panasonic-on?

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák