Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Pro Koryak #68461 üzenetére

    "a mostani pana plazmák sajnos nem ütik meg azt a szintet, h pénzt adjak értük.

    lehet a képük űberfa..a, de a többi(amiket itt is olvasok) hát szégyen."

    Hát, szerintem ha leülnél a 65VT60 elé ez a véleményed erősen megváltozna, de Te tudod! :D

    Annyit azért elárulok: semmi gondom nincs vele, pedig elég kritikus vagyok, ha képminőségről van szó. Most péntek este épp DVD-t néztem (Air America) és még annak a minősége is kellően szép volt a 3 méteres nézési távolságból szemlélve.
    Az a baj, hogy emberek pont így fogalmaznak meg véleményt, ahogy most Te is és javarészt ez vezetett el oda, hogy kiszorult a plazma a piacról. Pedig szerintem inkább az a szégyen, hogy az embereknek eladják az LCD-t, ami a fasorban sincs még a középszintű plazmához képest sem, aztán ráadásul a vevők meg fennhangon hirdetik, amit a bullshit-marketing a fejükbe sulykolt, hogy nincs is jobb az általuk birtokolt LCD-nél. Akármilyen friss LCD- (sőt, plazma-) tulajt ültettem eddig a kanapémra a VT60 elé, totál megsemmisülve távozott, hogy nem gondolta, hogy a plazma erre képes. Mondtam is a többségüknek, hogy na, akkor most lehet megtapsolni magukat, hogy az arányaiban drágább LCD tették le mégis a voksukat és skandálták a sor sztereotípiát a plazmával kapcsolatban. Ez mindaddig megy, amíg nem szembesülnek egy jól beállított, megfelelő anyaggal hajtott plazmával. Aztán ott vége is a dalnak.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák