Új hozzászólás Aktív témák

  • FishAir

    senior tag

    Sziasztok!

    Gondolkozok mostanában egy TV-n, de túl sok az elvárás és túl nagy a kínálat. :)

    Szóval a készüléket 3,5m-ről kuksolnánk, ezért gondoltam, hogy egy 50-55" körüli masina megfelelő lenne. A keret 300 nagyon max 350. Csak mozizásra lenne használva. TV adás, játék, Net stb.. teljesen kilőve. Fontos lenne, hogy legyen LAN esetleg wifi és a média lejátszója tudjon NAS-ról lejátszni mkv-kat és BD-ket. 3D nem érdekel, de gondolom ez már manapság úgymond jár hozzá. Ami még fontos, hogy nem tudom, plazmánál mennyire jellemző, hogy esetleg sípol fütyül nyekereg benne valami. Na ez a funkció nem kellene bele. Ha valamelyik készülékre ez egy kicsit is jellemző kizáró ok, iszonyat háklis vagyok rá. Nyilván a képminőség nagyon fontos. Tudom, hogy plazmás topic, de LCD-n is gondolkoztam a fogyasztás miatt. Ami annál zavar az a felhősödés. A fekete hiányosságaihoz volt időm hozzászokni az elmúlt 4 évben. Gondolom a mai példányok már egy kicsit jobbak ezen a téren.
    Hogy rövidre fogjam:
    55ST60 vs 50GT60 vs 55F6500 illetve 60st60-at miért nem látok sehol? Mondjuk az gondolom már túllépné a keretet.

    iDontcare

Új hozzászólás Aktív témák