Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz psg5 #46020 üzenetére

    "Egyedül ezek a fránya tv adások, de majd ha lesznek hd csatornák ez is megoldódni látszik"

    Hidd el nekem, T-Home IPTV-n, 65"-os készüléken, simán, élvezettül nézzük a nem HD adásokat, akár 2-2,5 méterről is. DVD is rendben van. Csodálatos volt például ma este az Árvácska (nem is tudom hirtelen melyik közszolgálati csatornán), nyilván nem HD minőségben is. (És nem csak a csodálatos, megrendítő történet miatt, a kép is abszolút elfogadható, élvezhető volt.)
    Teljesen korrekt képet nyújt a tévéd SD esetén is, ebben biztos vagyok, erre akkor döbbennél rá igazán, ha megtapasztaltál volna a CRT után egy LCD-t is, hogy az mit művel a kis felbontású anyagaiddal és tévéadásoddal. Ráadásul remélem eljutott hozzád ez a véleményem.
    Mindennek ellenére én már csak a legjobb minőségben kölcsönzök és folyamatosan cserélem le az SD filmjeimet HD-ra, amennyiben beszerezhető a nagyobb felbontású és jobb minőségű változat.

    (Nyilván van különbség SD és SD adás között is, tegyél be egy jó DVD-t, azzal is teszteld a minőséget, lehet, hogy ultragyagyi a tévéadásod minősége.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák