Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Deck #58486 üzenetére

    Én majd most a Stellaris-ra leszek kíváncsi. PS4 pro-n az endgame tudott lagolni rendesen a ratyi cpu miatt. Kijött a Megacorp DLC hozzá, úgyhogy okom is van mostmár elindítani. Jó lenne ha készülne ehhez is egy ps5 verzió... De ezt egy csomó aktuálisan karban tartott játékra még el lehetne mondani. Ennyire nehéz összekalapálni egy új verziót az új gépekre? Pl a Path of Exile-ra nagyon ráférne egy nextgen verzió, mert a ps4-es az több szempontból is csalódás. Csak ne olyan legyen mint amilyet a DE kiadott a Warframe alá. Kiengedték az fps-t, picit gyorsabban tölt és... ennyi. Ja, meg úgy ahogy használja az adaptív ravaszokat is, de ez a legtöbb fegyvernél nagyon bugos még. R6S-ben is van ahol szarul működik a ravasz. Már nem tudom melyik operátornál, de ha a pisztolyával lőssz és nem engeded fel a ravaszt teljesen, majd újra meghúzod nem fog lőni a fegyver. Talán Ela az, de nem vagyok benne biztos.

    Szerk:
    belan
    Remélem is meg nem is hogy lesz pro. A gyakorlatban jó lenne, de nincs kedvem megint költeni a hardverre. Ettől függetlenül ha kijönne mégis tuti első nap venném... Addig meg egy 4k@120 Hz-es monitort kellene keríteni valahonnan...

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák