Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    1. PS+ előfizető vagyok évek óta. A PS4-et, illetve most már a PS5-öt nem teszem pihenő módba, mert szeretem, hogy ha egy eszközt kikapcsolok, az valóban kikapcsolva legyen. Ebből eredően a játékmentések nem töltődnek fel felhőbe automatikusan.
    PS4-en alkalmanként manuálisan feltöltöttem, viszont PS5-nél ezt sehogy nem tudtam megoldani. Merre találom a manuális felhőbe mentést?

    2. A kontroller teljesen lemerült, ezért játék közben a rendkívül rövid töltőkábelét megtoldottam egy usb-hosszabbítóval, amit a konzol elülső usb aljzatára csatlakoztattam. Pár óra múlva vettem csak észre, hogy tölteni nem töltött rá semmit, pedig jelezte a konzol a menüben, hogy tölti (ha közvetlen a töltőkábelt dugom rá, akkor természetesen megy a töltés). Ez a PS4 esetében nem volt gond, simán feltöltötte használat közben is a kontrollert.
    Konzolt kikapcsoltam, rádugtam egy töltőfejre közvetlenül a töltőkábelt, de nem töltődött a kontroller. Viszont a UPS usb aljzatára csatlakoztatva azonnal vette a töltést.

    Ez valóban így működik? DS4 esetében azért nem volt ennyire válogatós.

Új hozzászólás Aktív témák