Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz Peat76 #145475 üzenetére

    Én most vittem végig. Ahogy írták, a sztori a játék első felében zseniális, aztán ellaposodott. A karakterek sem túl érdekesek, messze a mellékszereplők viszik a prímet (Joshua, Dior). Amiben igazán remekel a játék, azok az Eikonos átvezetők, nyakon öntve a zseniális zenékkel. Ezekben a Final Fantasyk mindig is az élen jártak. Akit nem érdekel a cím, azok nyugodtan jutubozzák le a főnökharcokat. Megéri.

    De ami számomra a legnagyobb pozitívuma: a harcrendszer. Ha szereted a Devil May Cry, Platinum Games játékokat, akkor hajrá, ez nagyon hasonló. Viszont sokat ad az élmenyhez, ha nem használod a cheat gyűrűket. Seriously. Iszonyat látnyányos és pörgős harcokat lehet levezényelni. Imádtam ezt a részét. Én most pihentetem egy darabig és bízom benne, hogy közben kipatchelik majd a 60fps módot, aztán befejezem majd a FF módot is.

    Ja és ami pozitívum, hogy szakítva a széria korábbi részeivel, itt teljesen felnőtt cast van. Nincs comic relief/kawaii karakter, de egy poén sem hangzik el.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák