Új hozzászólás Aktív témák

  • lo_jo

    senior tag

    válasz Farkassacred #123071 üzenetére

    Továbbra sem a PC-n játszás hibája, hogy nem megfelelő pózban ülsz.

    Napi 8+ órát vagyok a gép előtt a munkám miatt, de egy rendes székben, rendes magasságú asztallal teljesen kényelmes, nincs görnyedés, nincs derékfájás, munka közben és utána sem. Laptoppal ölben kanapéról iszonyatos kompromisszum lenne dolgozni már a +2 monitor miatt is (a TV kiválthatná, de aktívan használom a laptop kijelzőjét is, nagyon zavaró karnyújtásnyi táv után odafókuszálni), így max olyan hívásokat intézek onnan, ahol tisztán csak hallgatnom kell, nincs prezentálás, több helyre jegyzetelés, stb.

    Magassághoz és így a rendes üléspozícióhoz beállított asztal és szék kérdése az egész. Persze az én 194 centimmel egy dohányzóasztal meg hokedli után én is görnyedésnek gondolnám, de már a home office előtt is normális székkel (nem kell sokszázezres meg csilli-villi gamer, csak jól állítható legyen) és állítható magasságú asztallal (nem motoros, sima kézi kurblis, de 160x80-as) játszottam PC-n, most ugyanott dolgozok és a PC mellett a PS is ott van használatban 90%-ban. Olyankor hátragurulok a székkel 10 centit és az ölemben van a kezemben a kontroller, de ugyanolyan kényelmesen elérem a billentyűzetet és egeret görnyedés nélkül. Érdektelen hívások és üresjáratok közben meg akár mehet egy gyors GT7 futam munka közben is. :D

Új hozzászólás Aktív témák