Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz opr #104286 üzenetére

    Akkor szar a dongle-d, ha úgy tetszik a tény az hogy én is teszteltem egyet crea btw3-al és se késés se rosszabb hang sőt jóval erőteljesebb hangot kapsz mint amit jacken át a DS enged.
    Mutasd ezt a vaktesztet. :C Nem mese kell hogy xy emberrel megnézted hanem mutasd a tesztet. Pláne hogy a net tele van vele hogyan lehet gond nélkül (értsd nincs késés nincs hangminőségbeli eltérés sőt sokszor a dualsense jackes megoldásától többet kaphatsz) BT fejeseket használni a ps5-el.

    Ott bukik az egész marhaságod hogy input lagon lovagolsz holott jópár bt verzió és codec óta pl aptx lowlatencyvel nuku késés. Ráadásul BT5-töl a hangminőség sem igen megy a levesbe...Jó lenne elfelejteni ezt a BT lagot okoz baromságot mert jóideje nem igaz pláne nem észrevehető mértékben. Attól hogy kiemeled hogy tény még nem lesz tény, marad sületlenség. Megsugom a pc-vel is használom a dualsense-t bt adapterrel és ott sincs lag ahogyan nem volt lag a full BT-os annó telefonhoz vett csodás kínai controlleremen se.

    A Dualsense pedig változatlanul vagy usb-n vagy BT-n keresztül kommunikál a ps5-el. A hangot is azon át tolja. Kismillió oldalon le van vezetve sőt a ps-ben is váltható az esport szintű mukti kedvéért hogy a gamepad ne BT-al hanem usb-n kommunikáljon a jobb input lagért -amit kb egy espirtoló fog észrevenni már ha észreceszi...

    Ezt az elhisszük dolgot meg... Az ufók is elvitték a Parmtaki Attist már megint de ennél többet én se mondhatom vagy elhiszed vagy nem.. :C
    A sony konzolokon mióta világ a világ és van vezeték nélküli controller az BT-on kommunikál. Emiatt is volt hogy a ps3 dualshock conrrollere rendesen érezhető input lagot adott a gyorsabb játékokban ami rengeteg embert zavart miközben a konkurenciánál ilyen gond nem volt mert a bogz nem BT-t használ..Csak azóta kicsit fejlődött a BT technológia....

    Ennyi a DS hivatalos vázlata:

Új hozzászólás Aktív témák