Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Belenéztem a Cyberpunk trial verzióba, ps5. Nem olyan rossz játék. Nem is csúnya játék, mint sokan mondták, szóval grafikailag én meg vagyok elégedve, amit látok belőle. Igaz még csak 2 órát nyomtam a trial verzióból, de azt kell mondjam, nem rossz. Bár nekem a Péntek 13 is tetszett a game, abban van 500 órám, meg a Division 2 is tetszett. Jó nyilván pc-n jóval szebb meg minden, de ps5 számomra játszható game. Viszont nem döntöttem el, hogy megveszem e vagy sem, még lenyomom a trial időt, aztán meglátom. De ha meg is venném, akkor sem lesz időm vele játszani, mert jönni fog a Forbidden West utána meg a Elder Ring, azok jobban érdekelnek. Sajnos kicsit elhúzta a CD Red a nextgen (utálom ezt a szót, mert már current gen van) verzió kiadást. Meg ez a játék, amúgy is mindig akciózva volt a storeban, akárhányszor volt vmi akció hét. Szóval lehet ráér nyáron, ősszel tolnom. Egyedül az nem tetszik, hogy amikor fegyver van nálam, nem tudom hogy kell annak a sebességét beállítani, mert sima kamerához képest, gyorsabban mozog. Azt vki tudja mit kell keresni?

Új hozzászólás Aktív témák