Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • garage112

    aktív tag

    válasz vg #126235 üzenetére

    Ez a baj igen. Zárt térben pusholtunk 5 en. Megjelink egy Han solo hero a földön. Felveszi az ellen és haltunk szinte egyszerre...röhej.

    Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

  • marilllyo

    veterán

    válasz vg #126235 üzenetére

    vagy esetleg egy olyan játék mód is jó lenne, ahol egyáltalán nincsenek

    Létezik ilyen. Sőt a jobb játékmódok olyanok. Drop zone pl.
    (Ha az első részről beszélünk)

    Szerintem egyáltalán nem kell félni a hősöktől. Sőőt. Halálra nerfelték őket a végére. Luke-kal esetleg... azzal bemész egy társaságba és lemészárolsz egy pár embert...de egy össztűz ellen az sem ér semmit. Meg hát...a hős feje felett ott van egy képzeletbeli "ide lőjjetek" felirat. Ha valaki ellenséges hőst lát még a pálya másik végéről is azért csak odaereszt egy sorozatot neki.
    Én pont azt mondom, hogy a hőst tényleg csak az vegye fel aki ért is hozzá...mert a legtöbb esetben pikk pakk agyonvágják és "kárbavész". Csináltam boba fettel 20-0-át tény.. . supermacy-n pontot védve. De ehhez kellettek a többiek is akik körülöttem voltak és támogattak.

    Itt sem éreztem annyira op-nak. Csuvi sem bírta a gránátot egyáltalán. A hőssel legtöbben egyébként nem PTO játszanak hanem megpróbálnak vérfürdőt rendezni.

    Hősök kellenek a játékba. Ez egy star wars játék. Mit érne az egész Luke meg Vader és a többiek nélkül. Pláne most még yoda is lesz. Lol. :D
    Kell, hogy OP-bb legyen mint a standard katonák máskülönben mi értelme lenne.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák