Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz A`rpi #92613 üzenetére

    Nekem most Sennheiser HD558 van, brutál jó a hangminősége, de 3 ok miatt akartam PS4-hez egy másikat:

    1. Túl macerás PC hátuljából kihúzni, DS4-be dugni, aztán PC-hez visszaülök, megint meg kell találnom a hátulján a lyukat.
    2. Ez egy komoly stúdiós fejhallgató, szóval a végében van egy átalakító, hogy a kisebb átmérőjű kimenettel lehessen csatlakoztatni átlagos jack kimenetekbe, amik a legtöbb eszköz esetén vannak, és az az átalakító nem hajlékony, ezért nem tudom kényelmesen az ölembe tenni a kontrollert, mert kiáll belőle lefele ez a dugaj, ezért jobb lenne olyat dugni oda, aminek simán átlagos csatlakozója van, mert az kicsi és onnan könnyen elhajlik a kábel.
    3. Mert azt feltételeztem, hogy a térhangzású fejhallgatóval élethűbben átjönnek a játék hangjai, és jobban beleélem magam, hiszen ezzel a sztereó fejhallgatóval bizony sokszor előfordul, hogy nem olyan szögből hallatszik egy ember beszéde, ahogy áll a játékban hozzám képest. Ez a sztereó zenére szuperjó, de térhangzásra... az jó kérdés.

    Ezek tudatában vajon megéri váltanom?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák