Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    Most van amúgy egy Wii U-m, meg egy "jó" PC-m... (SSD-vel, jó táppal, jó házzal, sok RAM-mal, de szar GPU-val és CPU-val.)

    Venni kellene vagy egy GPU-t (egy custom RX 480 jó lenne), meg egy procit, vagy vegyek egy PS4-et... PS4-nél zavar, hogy nem egy erőgép, annyi pénzből az RX480+proci kombó is kijön, és jóval komolyabb teljesítménnyel... Ellenben ott vannak a sportjátékok, exkluzívok... A PS4-es gép hangja, hűtése, és a tré kontrolleres akkuidő is zavar, sajnálatos, hogy ez utóbbival cseszett foglalkozni a Sony...

    PC mellett szólna, hogy tudnék Forza-zni, az FH3 sokkal minőségibb benyomást keltett a videók alapján, mint a GT Sport, pedig ez utóbbit is várom, sok előrelépést látok benne, de jövőre meg jönne a Forza 7, az se lenne piskóta. :D

    Tudom.. tudom... Vegyem meg mind kettőt. De akkor még jön hozzá jövőre az NX, és soha az életben nem lesz barátnőm... :W :Y ;]

    Lehet ki kellene várni a Neo bejelentését, szerintem tuti egy "Elite" vagy Pro kontroller jön hozzá, stb, és remélem a gép hűtését, nagyságát sem tervezik alul. Volt Xbox One--om, tökéletesen elégedett voltam vele. Nagy volt, nem volt szép, de hangja, az soha nem volt semmi.

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák