Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz front3r #81725 üzenetére

    Szerintem is teljesen jó a Doom multija. Az meg hiba, ha valaki a multi alapján von le következtetéseket a játék egészével kapcsolatban. Az az eddig bemutatott single player videók alapján is tisztán látszik, hogy a campaign teljesen más grafikával bír, sokkal részletgazdagabb, kidolgozottabb. Ezen túlmenően a Doom-játékoknak mindig is a single része volt a zseniális a maguk klausztofób, sötét, rettegős hangulatával. A multi csak amolyan bónusz, ami egyébként szerintem - ahogy azt két hete a zárt bétateszt után is leírtam - egyáltalán nem lett rossz: érdekes keveréke a Quake 3 és az Unreal Tournament multijának. Kellően tempós, harcos, grafikailag pedig a kor kívánalmainak megfelelő. Vannak hibái egyébként, szerintem is lehetne még picit a fegyvereket balance-olni, illetve egy-két apróságot ki kéne csiszolni az engine-ből (pl. V-Sync probléma miatti tearing), de egyébként szerintem nem sok ellenvetés lehet vele kapcsolatban. Persze, aki inkább COD-okhoz, meg Battlefield-hez szokott, annak idegesítő lehet a dolog, mert teljesen más univerzum, más játékstílust kíván meg (hozzáteszem, a pályaismeret ott is rendkívüli módon döntő dolog szokott lenni) és komoly rutin kell hozzá. Ugyanakkor a zárt béta alatt sikerült elég jól teljesítenem, már viszonylag az elején sűrűn benne voltam a top 3-ban egy-egy meccs során, aztán meg-megcsíptem az első helyet is.

    Jó lesz ez, de gyanítom nem sok játékórát fogok a multiba beletolni a mához 4 hét múlvára várható megjelenést követően, ellenben a single részen szerintem vagy háromszor végigszaladok. Addigra várhatóan már az Uncharted 4-et kivégzem - arra a hétre szabit tervezek. :B

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák