Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    válasz A`rpi #72769 üzenetére

    Szépen leírtad és biztosan lehet unni a témát de sajnos még mindig nem egyértelmű.
    Azt írod az ingyenes játékok osztódnak. Ezzel szemben amikor én beszereztem a rocket league-t az ingyenes játékok alatt, s ezután megosztottam a fiókot, haver nem tudta beszerezni, mert lakat volt nála. További érdekesség, hogy amikor az én plusom lejárt, utána ő aktivált egy plust, de ennek ellenére nem engedett játszani a rocket league-el online másokkal, holott az ő fiókja elsődleges az én gépemen. Mivel kellett neki a játék, ezért most megvette akciósan, na ezek után én is hozzáfértem teljes kőrűen, mivel osztott a profilunk. Hozzáteszem más játékkal simán tudtunk játszani, amit nem a psplus keretein belül szereztünk be, szóval nem ronthattuk el a megosztást. Ezek alapján nekem úgy tűnik hogy az ingyenes gamék mégsem osztódnak.
    Vagy én gondolok valamit rosszul ezzel kapcsolatban?
    Illetve azt mondod hogy a psplus kedvezmények nem osztódnak. Tehát ha valami olcsóbb psplussal azt csak az veheti meg, akinek a fiókján van a plus. De utána mindketten használhatjuk a játékot? Vagy továbbra is csak az élvezheti, akinek van plus? Mert ugye azt írtad hogy nem osztódik az extra kedvezmény. Tegnap válaszolt nekem erre valaki, azt mondta tudunk játszani mindketten vele, de akkor ezek után már ebben sem vagyok biztos.

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák