Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz N@idia #61712 üzenetére

    Hátha nem csak költői a kérdés:

    A GTA5, TheLastOfUs, Behind Two Souls már eleve úgy készült, hogy lehessen az új platformra is kiadni.

    RDR közel 5 éves játék, amellett, hogy a játékmechanika is már öregnek hatna, csomó mindent újra kéne dizájnolni. Egy csomó meló, kérdéses sikerért. GTA5 hype-ban van, RDR-rel azért játszott már a többség, akit érdekelnek a videójátékok. Én spec nem venném meg az RDR HD-t.

    Mellesleg nem értem a felháborodásodat. Eddig sem volt kötelező remaster kiadást venni. Én eddig pénzt egyedül a LastOfUs-ért adtam, a többit kihagytam. Vagy mert játszottam előző genben, vagy mert már akkor sem érdekelt. LastOfUs-t mindkét generációra megvettem, és örülök az un remaster kiadásának. És azok is örülnek, akiknek eddig nem volt PS3-uk, mert éppen XB360-al rendelkeztek. PS5-nél nem lesz ennyi remaster, a generáció nem olyan megosztott, ha marad ez a 30-70%-os megosztás, a többség PS5nél nem fogja újravenni a játékokat, mert játszott vele PS4-vel. Most sem azért vesszzük a remastert, mert szebb, hanem mert kimaradt a játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák