Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz .LnB #244457 üzenetére

    Egy playsationos ismerősömmel sincsenek átfedésben a játékok, amelyekkel játszunk, teljesen eltérő az ízlésünk.
    Falraokádott hüvelyes bármilyen élménybeszámolót is tartani, vagy megosztani egymással, hogy melyik játékban mi a jó.
    Jött egy tag a céghez és kb. ugyanazokkal játszik mint én, adunk egymásnak tippeket, a legújabb híreket is átbeszéljük, de attól még nem lesz rosszabb a közérzetem, hogy egy rakás analfabétával vagyok összezárva. :D
    Ami az évekkel együtt jön az az, hogy nem éri meg a vesződséget profétásat játszani, miért próbálnék meggyőzni vkit arról, hogy ő rosszul gondolja és nálam van a bölcsek köve?
    Ha arra gondolok mennyi értékes időt vesztegettem el másokra a weben, tettem ezt miért? Simán egoizmus, mert hát én vagyok az igazság letéteményese, ezt meg kell osztanom másokkal is, kell a francokat, nem vagyok misszionárius.
    Szóval igen, a Valhalla LEHET az év játéka, de nem biztos, végül is a Fallen Order, Sekiro is lehetett. Csak azért ne lehetne, mert nekem nem fekszik a stílusuk? Attól még okozhatott élményt a többségnek.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák