Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz saelin #236459 üzenetére

    Most nálam ilyen addiktív játék a Hollow Knight, főleg ez a endgame. Mi ps4-en az összes dlc-t kaptuk a játékkal. Anno az utolsó DLC volt az un Godmaster, e miatt sokan ki is akadtak, mert sikerült irgalmatlan kihívást tenni a játékba, de ezzel együtt egy komoly tartalmat is. Ugye 5 pantheon van, a 4 és az 5-ik csak akkor nyílik meg ha az első 3-mat kipörgetted. Itt kizárólag csak a játékban fellelhető bossokkal találkozik az ember, illetve természetes bekerült azért pár új is. Illetve mazoistáknak ha ez nem lenne elég, akkor be lehet még saját magunknak büntetéseket is állítani, pl fele annyit sebezünk, kevesebb legyen a hp-nk, ne tudjuk magunkat regenerálni stb... Este kb 20+ próba után meglett a pantheon 4, hatalmas érzés volt legyőzni az utolsó bosst. Marad a pantheon 5, de ez már nagyon durva eleve 40+ bosst kell legyőznünk, ha bármelyiknél veszítesz kezdheted elölről. És sajnos egy ilyen futam közel 40 perc egyelőre nálam minimum :Y Persze lehet én is elvesztem majd a lelkesedésem, de egyelőre nagyon bennem van, hogy csak azért is lenyomom a szemeteket :C

    Ui: Disgaea 5 azt hiszem én ajánlottam neked, nekem is el kellene kezdenem, de lehet előtte a Battle Chaserst kezdem el, nagyon jó kis játék a Darksiders világában játszódik, olvasatom szerint ez is elég addiktív.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák