Új hozzászólás Aktív témák

  • sMblz

    csendes tag

    Sziasztok! :)

    Ismét írok, és előre szólok, hogy még nem volt PS-em, ezért nézzétek el, ha hülye kérdéseket teszek fel.

    Amint már írtam kicsit korábban, eléggé elgondolkodtatott a PS4, hogy érdemes beruházni rá, mivel a Witcher 3 (csak emiatt vennék valamit, ami vinné) is jól fog futni rajta.

    Amit eddig összetudtam foglalni a kommentjeitek alapján, hogy:
    - A klasszikus split-screen nem igazán lesz, max indie játékoknál.
    - A játékok USA acc-al 50-60$ körül megúszhatóak, viszont macerásabb és digitális.
    - Mo-t nem igazán (meg EU-t se) támogatják a japánok.
    - Úgy néz ki, csak pár exkluzív játék lesz, BÁR több remastered játék fog kijönni ami nekem jó, mivel még nem volt PS-em :)

    Ami egy kicsit aggaszt és ebben kérem a segítségeteket, hogy:
    - A garancia CSAK 1 év, amit nagyon kevésnek találok... esetleg megosztanátok a tapasztalatotokat, hogy mennyire bírja eddig a PS4-etek? Garanciát hol tudok, mennyiért hosszabbítani? (Nem igazán találtam a neten, szerintem legalább 2 év lenne az ideális)
    - Olvasgattam pár cikket arról, hogy ezek a next-genes fenevadak szeretik az áramot, ebből ti mit láttok vissza a villanyszámlán? :)
    - A jövőre tekintve, tudom hülye kérdés, mennyire látjátok élethű dolognak a PS4-et? Ezalatt a támogatottságot, játékokat, élettartamát (Évente vehetek újat, vagy 3-4 évig is bírja, meg ugye PS5 nem 3-4 év után jelenik meg..) értem.
    - A fehér PS4-re érdemes-e várni, mivel frissebb gép is egyben? (Ha jól tudom)

    Végére a dilemma, hogy HOSSZABB távra megéri-e a PS4 játékra, vagy inkább most vegyek 300-400 000 HUF-ért számítógépet és 3-4 év után fejlesszem tovább.

    Válaszotok előre is köszönöm szépen, és még egyszer bocsi, ha sok hülye kérdést tettem fel.

    Üdv,
    Tomi

Új hozzászólás Aktív témák