Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gianni85

    veterán

    válasz sMblz #23394 üzenetére

    Hát igen az egy év gari számomra is a legnagyobb problémám, majd meglátjuk mi lesz.
    Kb 120wot fogyaszt a gép, egyáltalán nem vészes.
    Minimum 5 évig kint lesz még a gép, és a játékok idővel csak jobbak lesznek. Konzol játékokra fordítanak manapság több figyelmet a kiadók.
    Pont hosszútávon éri meg a PCvel szemben, ha mindenképp csak egy platformot engedhetsz meg magadnak.
    A fehér gép belseje még nem lesz fejlettebb. Új revíziót még felesleges 2-3 éven belül várni.

    Ja és tudsz lemezes játékokat használtan venni és továbbadni, így elég olcsón is megúszhatod a játékot.

    Én picit hazabeszélek. 400ezerből nem PC-t vennék, hanem inkább PS4et, X1et és WiiU-t együtt :D

    Max próbáld ki a gépet, már 100 körül lehet kapni használtan garanciával.

    [ Szerkesztve ]

  • laceszgamer

    addikt

    válasz sMblz #23394 üzenetére

    A fő előny az egyszerűség, mármint bedobod a lemezt és megy, na most, hogy a PS4 mennyire lesz tartós... hát nehéz megmondani, anno első X360-nál se gondolt senki arra, hogy az első szériások nagy része beadja a kulcsot. Egy ideje mondjuk kinn van már, ha sok gond lett volna akkor arról már nem egy cikk jelent volna meg.

    Exkluzivakat passzolom, én PS3-mat tervezek az ősszel, pont emiatt, most már van relative olcsón és mellé a játékok is nagyon olcsóak használtan. Én PS4-el is így leszek, majd mikor már van sok olyan cím ami nincs PC-re meg megy lejjebb az ára akkor lehet. :)

    A PC fejlesztése meg most egy nagyon érdekes dolog, tekintettel, hogy előző generációnál mikor kijöttek azért rendesen lehagyták az akkori PC-ket, kellett egy kis idő míg behozták a különbséget. Most viszont az a helyzet, hogy már most a PC van előrébb, jóformán mikor megjelentek akkor le voltak picit maradva. Már most sok címnél 1080P sincs, mondjuk kérdéses, hogy mert még nem ismerték ki a rendszereket vagy miért. Szóval kétesélyes a dolog nagyon, vagy hamarabb lesz generációváltás mint most, vagy ismételten az lesz, hogy a multiplatform címek megint a konzolok miatt lesznek visszafogva PC-n is.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • Djuree

    félisten

    válasz sMblz #23394 üzenetére

    sztem bírni fogja, elég az 1 év, a ps-ek mindig is jól bírták, nem sok ps3 lett yledes.
    frisebb rev még nem lesz egy darabig, talán 1-2 év múlva.

    ha van 3-400k-d akkor vegyél pc-t, jobban jársz, pár éven belül megint le fogja körözni a konzolt a pc. 300k-ból olyan gépet raksz össze amit 4-5 évig biztos nem kell fejleszteni.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák