Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Azért csak megkedveltem ezt a hülye Battlefield Vééé-t. Múlthéten betegácsiba voltam (ezért se voltam jelen itt se nagyon). Aztán csak azzal nyomtam, vívtam a háborút rendesen. 25 óra, lvl25. Mikor már kezdtem volna megunni, akkor bejött az Operation Underground. Ott meg lehet aprítani, végre nincsenek járművek. Nyitottam is nem egyszer 17:1-es statokkal.

    Mostanra azt mondom, hogy az egész EA Access már csak ezért a játékért is megéri.

    Nem magasztalom az egekbe, mert van hibája. Például a Fjell 652 mapon soha többet nem tudnék újra játszani, annyira rossz mapnak gondolom. De csak elvoltam vele.

    Kíváncsiságból kérdezem, hogy a BF-es közösség miért is szapulja a V-t? Általánosságban úgy emlékszem, hogy nem voltak jó véleménnyel róla a kemény BF-esek. De nem emlékszem, hogy miért. Mert én ugyan olyan BF-nek látom ezt a részt, mint amilyen a többi volt.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák