Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    Na, ma vègére értem a The Surge című játéknak. Szerintem elég kellemes játék. Szép scifi környezetben játszódik, nekem tetszett a sztori is. Nem olyan mint a Ds sorozat loréja, de legalább könnyen megérthető, nem tárgyakból kell kibogarászni. Itt is sokszor fogunk meghalni, de lényegesen könnyebb mint az ismertebb souls játékok. Tetszett az, hogy lehetet drónunk, az implantátumok. Jók a fegyverek, a páncélok is. Sokkal könnyebb a seteket megszerezni, jól néznek ki a kivégző mozdulatok. Sajnos kevés boss van az alap játékban, viszonylag könnyen le is győzhetőek. Ami nem nyerte el a tetszésemet, az az egyes pályák kialakítása volt. Sokszor bolyongtam, mert nem tudtam merre juthatok tovább. Zene kevés van, a játék atmoszférája jó. Összeségében egy 7/10-es játék nálam. Azt írták rövid, nekem 35 óra volt, de én minden audifájlt próbáltam felkutatni a sztori miatt, mindent igyekeztem felfedezni, nem csak végigrohanni rajta. Illetve picit farmoltam is, hogy a végére a lehetséges legjobb setet maxra tudjam fejlrszteni, a fegyverekkel együtt.

    Más a Surge alatt fedeztem fel, hogy a joy kezd mrghalni, 6 hónap után. A bal analóg mintha önálló életet élne, a kari szép lassan mozog előre, ha nem nyulok a joyhoz. Reggel bekapcsolva a menuben is automatán felfele lépked. Kicsit erősebben megnyomkodtam, és körözgettem a bal analógal így megszűnt az anomália. Meg fog halni a joy, mit lehet ezzel kezdeni ha előjön megint, volt ilyen valakinek már?

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák