Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Kendek #203674 üzenetére

    Ahogy hombre is írja, ami nem hivatalos, az pletyka. De. Szerintem, a PS4 és PS5 között hardver-ben, nem lesz egetvető különbség. Talan akkor igen, ha a gpu GDNA-s lesz. De akkor is, valószínűleg a GNC-s utasításkészleteket tudja majd kezelni. És ha nem is mindent, de akkor is jelenthet natív előnyt akár egy sima patch után is. De lehet elég, egy fordítás ami a parancsokat GDNA kompatibilissé teszi. Erőből meg simán nőhet az FPS szám. A CPU-nál ugyan ez a helyzet állhat fent. Ott a jaguar magok lépnek előre Zen 2-re. Én se mondom tutira, de nagyon könnyen elképzelhetőnek tartom az utasításkészleteket visszafele kompatibilitását, hamár az AMD csinálja. Egyébként is az MS-nek, és most már a Sony-nak is nagyon fontos ez. Gondolom külön kérték is ezt. Az erő meg meglesz hozzá, ha nem is lesz teljesen kompatibilis, és elis veszik majd némi számítási teljesítmény, a 30fps-ről 60-ra való lépés pofon egyszerűnek tűnik. Nekem. De csak tippelek.

    Pont úgy ahogy pc-n is futnak a régi játékok is ezekkel az új hw-kel.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák