Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Megvan az első játék, melyre azt mondtam hogy hagyjuk inkább, mert itt valaminek baja lesz. Little Nightmares DLC-vel kezdtem el játszani, de ez valami botrányos. Az irányítással az alapjátékban sem voltam teljesen kibékülve, de itt katasztrófa, arról nem is beszélve, hogy azok a kis manók inkább hátráltatnak, mint segítenek. Mindig útban vannak, többségében azért kell nekifutni egy-egy dolognak mégegyszer, mert útban vannak és nem tudom tőlük megcsinálni. Pl.: Elkezdek valamit tolni, eléjük állnak és így nem tudom tovább tolni. Ha odamegyek és eldobom onnan visszamegy. Most ott adtam fel a dolgot, hogy kell három manó, hogy egyszerre húzzák lefelé a kart és kinyíljon az ajtó. De mivel túl magas, így kellett neki egy doboz, nagy nehezen feldobom a dobozra, mire felmászok lemegy. Nagy nehezen felmászok és ott marad, feldobom erre mire feldobnám a másodikat az első elengedi a kart és dobhatom fel újra. Ennél a pontnál jutottam el odáig, hogy na jó, akkor alkalmazás bezárása és törlés, mert nem vagyok hajlandó ezzel így szórakozni.

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák