Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunner

    senior tag

    válasz Dvix #154178 üzenetére

    Én ebben a topikban találtam, azt hittem "mindenki" ismeri :))

    Ha valakit érdekelne, hogy érheti el a tegnap bejelentett Free Trial-t a FIFA 18-ból, az errefelé keresse. A Try Free Demo gombra kell kattintani. Június 9-15 között lehet tolni.

    WaterWave (#154152): Illetve, most újra átolvasva amit írtál, látom mivel van még gond. A halál utáni agónia és normális respawn lehet valóban hosszú. Most én is számoltam egy másik videóban mennyi telt el a halál és a re-deploy közt. 23 sec volt kb, de közben végig fogta a kolléga a sebet, hogy ne vérezzen el, mert várta a csodát. Ha nem nyomsz "call for medic"-et, sokkal gyorsabban kivérzel (arról nem is beszélve, hogy élrtelmes squad meccseken, amig várod a csodát ugyanúgy le tudod infozni az ellenséges csapatmozgásokat) Úgy olyan 15-sec lehet kb a halál és a redeploy közt. BF1-ben jelenleg halál után kell nyomni egy SKIP-et ami 2-3 sec alatt fut le, majd választani spawn pontot és várni 6-8 secet, szóval annyival nem lesz lassabb.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Új hozzászólás Aktív témák