Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Batistuta7 #151309 üzenetére

    Megértem az álláspontod. Nekem lassan 2. éve van PS-em (régen volt konzolom, de jó pár évet kihagytam) és a mai napig nagyon bénának érzem magam FPS-ekben. Egérrel könnyen mentek a headshotok, jobb volt a reflexem és nem lőttem ennyit mellé, de valamilyen szinten én már megszoktam. Néha játszom Battlefield one-al és a középmezőnyben szoktam lenni. Persze vannak olyanok akik flick shotolnak sniper rifle-vel több száz méterről, de közülük sem mindenki egér használó. Overwatch kapcsán néztem anno egy srácot YouTube-on aki magas sensitivity-vel kontrollerrel úgy célzott mint én anno egérrel... Ehhez születni kell! :)

    Viszont amit tudnod kell, hogy amely játékok natívan nem támogatják az egeret ott nagyon hakknis egy ilyen 3rd party cucc és nem olyan mintha Pc-n egeret használnál. Teljesen más a gyorsulása, deadzone-ja van, segít a célzásban, aim smoothing és a többi finomság. Nagyrésze kikapcsolható, de még ezek nélkül sem lesz olyan mint PC-n. Szóval a periféria ismerős lesz, de az érzés nem. Remélem infó téren segítettem valamennyit, mert hardverben nincs személyes tapasztalatom.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák