Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    Én is Pc-ről lovagoltam át kb 4 éve, persze öreg motoros vagyok ZX spektrummal kezdtem 6 évesen az ipart, majd jött a PC, volt azért sárga kazis Nintendom, meg Sega MasterSystem II-m, de Ps1-2 játékokhoz csak emulátorok által jutottam. Irgalmatlan pénzt toltam a PC-be az állandó fejlesztgetés miatt. De kiszálltam és vettem egy xbox360-at, kipörgettem rajta azokat a címeket amik érdekeltek, aztán most van egy ps3-am és annyi cím kimaradt rajta, hogy azért nincs még Ps4-em, mert rengeteg jó játék van számomra még erre a "régi" masinára is. Az tuti, hogy pro lesz, végül meggyőztetek, de próbálom magam tartani, ráérek venni, az idő úgy is nekem dolgozik, mert a játékok ára csak lentebb megy a használtpiacon. Elég kényes ízlésem is van, és még mindig csak kb 10-12 játék, ami érdekel Ps4-en, az sajna egy év alatt kipörgetem simán. A jrpg műfaj Ps4-en nem domborít akkorát, mint anno Ps3-an. (No, egy Ni No Kuni 2 vagy egy Dragon Quest XI tuti elcsábít majd) Csakhát motoszkál az emberbe az érzés, hogy nekem kell ez a Ps4 pro :))

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák