Új hozzászólás Aktív témák

  • saviola83_21

    csendes tag

    Sziasztok! Segítségeteket és a tanácsaitokat szeretném kérni. Úgy néz ki végre sikerül beruháznom 1-2 hónapon belül egy konzolra. Első az hogy 90 max 100k van rá keret ebből kellene kihozni valami jó. Egyenlőre nem sikerült dönteni az Xbox és a Ps között remélem ti tudtok segíteni. Igazából soha nem voltam egy nagy játékmester Pc-n sem így nincsenek nagy játék igényeim. Amivel kb évek óta játszok vagy játszottam az Pro Evolution Soccer és az NBA2K (amíg elérhető volt PC-n is). Soha nem mozgattak meg a mászkálós stratégiai vagy FPS játékok így nem is ezekkel játszanék abban a kevés szabadidőmben amim van inkább a két fentebb említett játékkal(nem mondom persze ha hozzá jutok pár igazán népszerű játékhoz nem próbálnám majd ki majd de nem ezek a fő szempontok nekem). Nem tudom pontosan a tárhely a konzoloknál mennyire fontos, gondolom csak ha letöltesz valami játékot mert ha eredeti lemezről játszol akkor gondolom arról kezeli a játékot (ha rosszul tudom majd kijavítotok). Szóval röviden Amivel kb biztosan játszanék az a PES 2018 és az NBA2K 18. Mennyire fontos hogy 1TB-os vagy 500 GB legyen a konzol valóban annyival jobban megéri a nagyobb hogy annyival többet is adjak érte ilyen szempontok mellett. Xbox vagy PS. Melyiknek jobb az online játszhatósága és a játékosbázisa hogy ha a 2 fentebb említett játékkal online szeretnék játszani. Köszönöm válaszaitokat előre is!

Új hozzászólás Aktív témák