Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saviola83_21

    csendes tag

    Sziasztok! Segítségeteket és a tanácsaitokat szeretném kérni. Úgy néz ki végre sikerül beruháznom 1-2 hónapon belül egy konzolra. Első az hogy 90 max 100k van rá keret ebből kellene kihozni valami jó. Egyenlőre nem sikerült dönteni az Xbox és a Ps között remélem ti tudtok segíteni. Igazából soha nem voltam egy nagy játékmester Pc-n sem így nincsenek nagy játék igényeim. Amivel kb évek óta játszok vagy játszottam az Pro Evolution Soccer és az NBA2K (amíg elérhető volt PC-n is). Soha nem mozgattak meg a mászkálós stratégiai vagy FPS játékok így nem is ezekkel játszanék abban a kevés szabadidőmben amim van inkább a két fentebb említett játékkal(nem mondom persze ha hozzá jutok pár igazán népszerű játékhoz nem próbálnám majd ki majd de nem ezek a fő szempontok nekem). Nem tudom pontosan a tárhely a konzoloknál mennyire fontos, gondolom csak ha letöltesz valami játékot mert ha eredeti lemezről játszol akkor gondolom arról kezeli a játékot (ha rosszul tudom majd kijavítotok). Szóval röviden Amivel kb biztosan játszanék az a PES 2018 és az NBA2K 18. Mennyire fontos hogy 1TB-os vagy 500 GB legyen a konzol valóban annyival jobban megéri a nagyobb hogy annyival többet is adjak érte ilyen szempontok mellett. Xbox vagy PS. Melyiknek jobb az online játszhatósága és a játékosbázisa hogy ha a 2 fentebb említett játékkal online szeretnék játszani. Köszönöm válaszaitokat előre is!

  • saviola83_21

    csendes tag

    válasz Neoteric #133342 üzenetére

    Köszi a válaszokat. Még lenne pár kérdésem bocsi ha nagyon bugyutának tűnnek d enem nagyon vagyok otthon egyenlőre a konzol kérdésben. Úgy néz ki mégis kitoldom kicsit a keretet így valószínű egy ps4 pro lesz a nyerő. Gondolom annyival amivel több a sima ps4 nél többet is ér ahogy olvasgattam. Ha online szeretnék játszani a játékokkal (jelen eseteben PES2018 és NBA2K 18) ahogy olvastam valami online előfizetést kell csinálnom. Ha ezt az előfizetést megveszem akkor tudok játszani a játékokkal online de más játékot esetleg onnan az online áruházból le tudok tölteni? Ha igen akkor ezek teljes árú játékok mintha megvenném lemezes verzióban vagy van rá valami kedvezmény vagy teljesen ingyenesek? Vásárlásra főleg akkor a konzolvilágot javaslod? vagy böngésszem az áruházakat hátha valahol lesz akcióban olcsóbban mostanság?

  • saviola83_21

    csendes tag

    Sikerült beszereznem a PS4 prot(Grand tourismoval). Megvettem hozzá a PES18 at. Eddig a beállításokkal szöszöltem 1 meccset lenyomtam nagyon keményen jó így gyenge pc platformom után tolni egy ilyen vason. Kérdésem lenne tudom meg kell venni a plust hogy játszhassak online. De olvastam valami 14 napos frree lehetőségről. Ezt tudom valahogyan aktiválni? ha igen akkor milyen módon?

Új hozzászólás Aktív témák