Új hozzászólás Aktív témák

  • slloyd

    senior tag

    válasz adalbert1 #132346 üzenetére

    Semmi gond,jogos a kèrdès.
    Egyszerűen a rabja lettem ennek a játèknak.
    Igazából szerintem ez a rèsz ami mèg valamilyen szinten hajaz egy modern harcászatra. Az újak már túl futurisztikusak.
    Valamint ez az a játèk ami 100% ban a gamer reflexeit igènyli. (Hála istennek iszonyú gyors reflexű vagyok)
    Stílusom:
    Rusher+2 perk csak azèrt hogy mèg gyorsabb legyek.
    A fegyverem az alapok közül a leg gyorsabb tüzelèsű+1 perk hogy gyorsabb legyen.
    Egyszerűen akartam,hogy meglegyen minden platformomra mert mindegyikben más a jó.

    Pc=Fps hegyek nagyon pörgős online meccsek (wireless x360 kontrollerrel nyomom ellenem a Gamer egerek mit sem èrnek ;] ) 90% ban a dobogo 2. helyèn állok vagy feljebb :)

    Ps4 Pro=Többen vannak jóval mint pc-n,viszont kicsit lassabb nyugisabb tempó cserèbe stabilabb.(pc óránkènt kidobál a meccsekből)

    Wiiu=Nagyon rossz az irányítás a tablet kontrollerrel (mèg szoknom kell mindig) viszont előny hogy oda viszem a wiiu tabletet gamepadot a lakásban ahova akarom.
    (Kijárok a konyhába Gőzölni /E-sisha/ pl. ès viszem magammal )
    Persze pc-n ès ps en max vagyok 10x60 as rang.
    Wiiu-n mèg csak most töltöm a 3x60 at.
    Alap fegyvereket távcső nèlkül alap felszerelèseket használok,egyedül farkas skint vettem a kutya helyett.(nem jár semmilyen előnnyel csak buli)
    Ja barátokat nem gyűjtök ès nem fogadok el se ps4 en sem pc-n sem pedig wiiu-n.
    Egyedül a 2 sógorommal Ghosts oztam de már őket is letettem.
    Jobb egyedül...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák