Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    válasz Xirtam #1295 üzenetére

    ez csak nálunk meg még néhány országban probléma mert amerikában meg a legtöbb európai országban a játékok azonos áron vannak minden platformon.
    pl megnézed gamestop-on h minden platformon 60 dollár 1 játék néhány digitálisan csak 40 dollár...
    és most ne gyere azzal h de te itt élsz, kis szar piac vagyunk mi és az számít h a legtöbb piacon mennyi :B

    másik meg h ha te 60 fps-t akarsz pc-n max grafikával ahhoz kb 2 évente kikell adnod 150 ezret csak a vga-ért. de mint mondtam, hülyeség az összehasonlítás de azért megteszem a kedvedért forintban...hátha nem kapok bant :DDD

    ps4 125e tegyük fel 5 évre
    évi 10 új játékkal 15e-vel számolva 50 db 750e ps4 játék
    ps+ nem kötelező de beleszámolom h ne kekeckedj : 5 évre 75e
    együtt 950e

    max grafikával 60 fps-re alkalmas pc kb 300e, 5 éven belül tegyük fel cserélsz benne 2x vga-t meg még kitudja h mit de az 500e-t akkor is eléred ha kivonod a régi hw eladását.
    évi 10 új játék a különböző árak miatt átlagolva 9e, 50 db 450e
    os-t is lassan 2 évente cserélni kell ha az aktuális dx-et akarod ezért beleszámolok 2 win os árat is a legolcsóbbat, 30e
    együtt 980e

    szóval szerintem butaság amit mondasz sőt ha a vga piac így folytatja akkor a 60 fps-ért lehet h 1000 dolláros vga-t is venned kell. de az integráció miatt az amd kaveritól számítva átalakul a piac eléggé és hátha írnak jó api-t pc-re is és teljesen másképp lesznek a dolgok és teljes gépet kell cserélni 2 évenként ha kell a 60 fps de árban kb hasonlóan lesz mint most.

    DE mint mondtam hülyeség a pc-t a konzollal hasonlítani, más tészta a 2

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák