Új hozzászólás Aktív témák

  • miller79

    tag

    Talán fontos lehet a PS4-es játékmegosztással kapcsolatos tapasztalatom, ezt most megpróbálom leírni érthetően... Elnézést, ha már volt. Tesómmal osztottunk meg egy-két dolgot egymással. Az NFS Rivals - t letöltötte az USA profiljával, megadta a jelszavát meg mindent én is letöltöttem, reggelre le is jött. Az érdekesség akkor kezdődött, amikor a saját profiljaimból próbáltam indítani, a cím mellett ott volt a kis lakat és nem engedte mondván, hogy semmi közöm a játékhoz (nyilván nem ez a szövegezés :D ) . Utána beléptem a tesóm profiljába, a lakat ott volt, de simán engedte indítani és utána a lakat is eltűnt. Neki ez az USA profilja is elsődlegesre volt állítva és ezért nem engedte csak az Ő gépén, hogy az összes profilja alól indíthassa a játékot. Viszont így, ha én játszani akartam, akkor az Ő profiljával kellett belépnem, ennek az a hátulütője, hogy amint Ő belépett engem ki is dobott :o . Végül az lett a megoldás, hogy Ő levette a profilt másodlagosra, én elsődlegesre, így Ő tud játszani a saját profiljába (de csak abban az egy profilban), én meg bármelyikből. :C Véleményem szerint ez azért eltér a korábban leírtaktól, mert egy profil csak egy gépen lehet elsődleges és a letöltött tartalom sem játszható bármely profilból, ha a letöltő profil nem elsődleges. Na ennyi, remélem érthető volt és hasznát veszitek :R

Új hozzászólás Aktív témák