Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz erahurka #115451 üzenetére

    Köszönöm, örültem hogy újra együtt versenyeztünk. :R :D

    Lökdösődni szeret az a sok mocsok, sokszor ezen múlik egy-egy versenyem... jó lenne erre valami büntit kitalálni.

    A rajtom egész jól fejlődik a GT-R -el, most ugye második helyről rajtoltam, és el is csesztem, harmadik helyről feljött a srác, így ketten kerültek elém, de nagyon elbízták magukat, mert a kanyarnál ahová 0:30 környéke körül kell érkezni, mind a ketten elfékezték és kicsúsztak, onnantól kezdve meg már szabad volt az utam, nem is nagyon tudtak megközelíteni, átlagban 2 mp -re voltak tőlem. Az utolsó körben bénáztam kicsit, és a spanyol srác kezdett feljönni, picit izzadtam is, de a célnál még megvolt az 1 másodperc különbség, szóval megnyugodtam. :D Mondhatni hogy végig vezettem. Ma ez volt zsinórba a második győzelmem, nagyon örültem a fejemnek mert korábban képtelen voltam automata váltó, abs, meg ideális ív segítség nélkül játszani, most megugye a létező összes segítség nélkül - bár nagyon messze vagyok a profiktól - De egész jól megy. :D + finomhangoltam a GT-R -em beállításait, sok-sok értékes másodpercet nyerek vele így mindig.

    Jó az, és szép a te 12. (ha jól láttam) helyed is, kicsit szokjad a segítség nélküliséget, aztán próbáld meg manuális váltóval, abs nélkül is! :K Eleinte sokat bénáztam nélküle én is, de kitartó gyakorlással te is sokkal jobban fogsz vezetni mint az aki segítséget használ. :K Meg persze az adott pályához végezz a kocsin megfelelő módosításokat, tényleg sokat segít. :)

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák