Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz AXisBOLD #105166 üzenetére

    "Sziasztok,
    Tudnátok segíteni, hogy ezek között mi a különbség? Melyikhez kell/ajánlott a PS plus?
    KILLZONE™ SHADOW FALL
    KILLZONE™ SHADOW FALL and Season Pass Bundle
    KILLZONE™ SHADOW FALL Intercept Online Co-op Mode (Standalone)"

    Én az alapkiadást ajánlom. (KILLZONE™ SHADOW FALL)

    Ebben benne van a sztori, a multi, és a co-op is.

    Szerintem ez nem éri meg a felárat.
    (KILLZONE™ SHADOW FALL and Season Pass Bundle)

    Az összes "igazi" tartalmat ingyenessé tették.
    (Multis pályák, és a Co-Op rész-t.)

    Ebben nincs benne a sztori és a multi sem.
    KILLZONE™ SHADOW FALL Intercept Online Co-op Mode (Standalone)

    Csak önmagában a coop, ennek külön trófea listája van, minijátéknak számít.

    Ennek a megvételét nem javasolnám, mert ez gyakorlatilag semmi tartalommal nem bír, ebből csak azért készült Standalone változat hogy a trófeavadászok örüljenek.

    Ez teljes mértékben ugyan olyan mint a The Last of Us: Left Behind Standalone DLC-jének esete.

    Amit először opcionálisan az alapjátékhoz lehetett megvásárolni, azt később kiadták olyan önálló DLC-két is ami az alapjáték nélkül is játszható.

    Ha szeretnél neten is játszani vele, abban az esetben kell hozzá Plus előfizetés. Multi, és a Co-Op részéhez is kell.

    Ami külön érdekessége a játéknak, van benne offline botzone ez a multit "emulálja".

    Segítségével a multit ki lehet tapasztalni először csak botokkal, ami külön jóság, az összes feloldható ketyerét itt megszerezheted, én az összes multis trófeát itt szereztem meg néhány kivétellel.

    (Trófeavadászoknak érdekes lehet ez, megjegyzem nagyon időigényes a platinája ennek a játéknak.)

    Nehéznek nem nehéz a botzone miatt, aki szereti a kihívásokat az multiban is megcsinálhat mindent, de úgy kb fél év is kell hozzá kb napi 6 / 8 óra játékkal, nem vicc! Kicsit elgurult a gyógyszer mikor a trófeákat találták ki, a játékban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák