Új hozzászólás Aktív témák

  • K Norbi

    addikt

    válasz focvis #108909 üzenetére

    Végül csak az AHW- Shopból rendeled? Max nézegetni jó az a webshop, engem megszívattak, nem árt vigyázni velük, mert a selejtet árulják, jött tőlük pár dolog, mikor rendeltem a gyári első toldatot/küszöb spoilert, na akkor mondom még dobok hozzá ablaktörlő lapátot, olaj szűrőt, gyári kis antennát. Fantom tápot.
    Nos az ablaktörlő lapátnak van lejárati ideje.. "expiration date" ott a dobozán az 1.5 éve le volt járva. szar is volt. Olyan hangokat adott ki! Rosszabb volt mint a régi.
    Amit tavaly a VW Platántól vettem azon 2017 áll...
    Az olaj szűrőn szintén található Gyártási idő! az 2 éves volt. Amit nem rég vettem felbontási célból a VW tól 3 hónapja volt legyártva..
    Antenna elvolt görbülve!! Igen tudok róla képet küldeni, fel se raktam! fantomtápból gyári nem létezik.. mint kiderült.
    A küszöb spoilert meg eladtam mert szarrá volt tekeredve vetemedve, görbe csavarodott szar volt! Látszott rajta hogy nagyon rosszul tárolták.
    Aztán írtam nekik egy jó kis e-mail-t hogy visszaküldök mindent, fenyegetőztem! Miért a selejt szart küldték.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák