Új hozzászólás Aktív témák

  • Kickass

    őstag

    Nincs kedvem most átfogalmazni ezért egy az egybe bemásolom amit a clubseat-ra irtam, hátha itt is lenne vkinek vmi ötlete (előre is köszönöm!):

    "Kedves (benzines)Seatosok!

    Ujabb problémával fordulnék hozzátok, igazából pár ötletre tippre lenne szükségem a hibajelenséggel kapcsolatban hol is kellene elkezdeni a kutatást. A hiba a következő, ma reggel meggondolta magát a Cordobám és nem volt hajlandó elindulni (se nagy hideg nem volt este, előző nap jártam vele de pöcc röff mindig indult), nagy nehezen bebikáztuk a Rangerrel, de nem volt alapjárat, pontosabban ha túráztattam akkor nem állt le amint levettem a lábam a gázról rögtön lefulladt, nagy nehezen átálltam vele olyan helyre ahol nem tilosban parkolok, addigra volt alapjárat viszont gázadásra először ledadogott majd rendesen forgott, ezt minden ujabb gázfröccsnél megcsinálta. A benzin visszajelző is érdekesen áll, tegnap még több mint 3/4ig volt elvileg mikor leállítottam este és kiszálltam, ma mire bebikáztuk meg arra vonszoltam kb 20 métert addigra már csak fél és 3/4 között jelzett. Ami még furcsa h eléggé füstölt (fehéren) bár ez lehet a hideg motor miatt vagy a nagygázfröccsök miatt volt. Olajat megnéztük, egy csepp se hiányzik belőle, a fagyállóval viszont hetek óta szenvedek cseréltünk tartályt illetve termosztát tömítést de még lassan mindig elfolyik valahol. Ötletek, tippek? "

Új hozzászólás Aktív témák