Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz w333 #54537 üzenetére

    Visszakerestem ezt a hsz.-od, mert sajnos nálam is "aktuális" a dolog, valami b.zigyökér rámhajtott egy fehér ajtót, de még apró karcok is lettek a fehér festék letakarítása után. :((( És a f@szomseérti hol keletkezhetett, forgalmas parkolóba nem álltam, se boltnál, serhol. :( Ahol meg leparkoltam éccakára ott mellettem meg egy fekete dög terepjáró állt, lehet utána jött-ment valaki és az b@szta rám az ajtaját. :O :W

    MÁS

    Egy igazán húzós autópályáról lehajtás közben-után vettem észre, hogy világított a bal kijelzőn az "olajoskanna" szimbólum, ami újraindításkor eltűnt. :K
    Ez lehet azért, mert annyira "elfogyott" a szintérzékelőnél az olaj az oldalgyorsulás-kanyarodás miatt, hogy épp kevésnek érezte, azaz "szint alá" ment abban a pár másodpercben? :F
    Az első lehetőségnél megálltam, vártam 5-10 percet ahogy kell, túlzott olajfogyást most sem tapasztaltam. :N :C
    Tehát jó a moci a gépben, most kb. olyan 4e. km fölött lehetek vele amióta megvettem, de a nívópálcán a második jelzésen van azóta, amióta nálam a gép. :K
    Talán a kis bütyök most mintha jobban látszana, azaz -1dl ha lehet, de volt sok pályázás ebben a 4K-ban, totál elnézem ezt a mennyiséget, és ott a mondatom elején a "talán". :U
    Mert most is eléri az olajszint a második jelzést, ez meg "lóPHasz", nem olajfogyás. :N :DDD

    [ Szerkesztve ]

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák