Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz AMD Power #47198 üzenetére

    Szép - szép de az omegát mikor hozzák már vissza a calibrával együtt :O

    Más: már jó fél évvel előre a vezérlésen agyalok, hogy miként legyen és milyen. A cél egyszerű: mindenből a lehető legjobb minőséget és biztonságot ár nem számít egy kicsit sem vezérlés terén.

    Vezérlés nevezők: Ina, SKF, Conti. Az SKF kieső, mert a fene tudja miből van a szíj, lónyálból vagy miből... Az Ina kieső, mert nem Conti és most mindenki a Contit isteníti. :DDD Szóval röviden én Conti szettre gondoltam.

    Hosszbordásszíj -szett sajna nem nagyon van, ott majd kell valami görgő (SKF, Ina valami), a szíj tuti, hogy Conti, a vízpumpa meg megint valami jobb, talán az van SKF -ből megint.

    javaslat, ellenvetél? Sokan azt mondják hogy mivel nálam külön van a vízpumpa a hosszbordáson, ezért igazából azt nem is kell cserélgetni, majd ha csöpög. És valóban, nem kockáztatok nagyon sok mindent, de nem tudom na... Nekem nem szimpi, hogy ne cseréljem. Tehát újra: külön van, nem a vezérműszíj hajtja.

    diegho az kizárt dolog, hogy te mm -re megmondod az olajszintet :DDD centire, talán :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák