Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Jofi81 #43254 üzenetére

    Szabad tudni bővebben, hogy milyen autó és motor pontosan, milyen használatban, mennyi idős volt és pontosan miért jutott generálra a döntés, mi volt vele a probléma? Érdekelne nagyon :B Illetve ha nem gond az is, hogy hol és mennyiért csinálták, illetve mit értettek generál alatt (azért itt is van az a típus hogy "csak induljon be és guruljon ki az udvarról vele" meg a "valóban midnent felújít újra cserél")?

    honda 1993 szerintem egy F Astrát kimoshatsz úgy ha észnél vagy közben. De a ráégett szart az nem fogja lehozni, úgyhogy én meglazítanám a magasnyomásúval, felhordanék rá felnitisztítót, jól átkefélném amit lehet és kell és leöblíteném.

    tboy93 én ilyen ukrán szart nem öntenék bele még annyiért sem :DDD Magyarból is inkább minimum a 95 -ös prémiumot de lehetőség szerint még jobbat, de aztán az ukránt... Ott 1x legyen baj mit csinálsz kihez mész reklamálni ki véd meg.. Áh nem tudom, inkább felesbe vagy még kissebb arányban E85 -el kiegészíteni vagy valami :B

    jut eszembe nagyon off: nem tudjátok hogy az amcsiknál hogy van a dolog? Néztem videókat és náluk a 98 -as már racing fuel-nak számít és alapjába véve ilyen 90 -es körüli benzinek vannak? :Y
    ja itt is van pl exxon-mobil kutakon:

    Exxon and Mobil Regular Unleaded Octane 87
    Exxon Plus and Mobil Special Unleaded Octane 89
    Exxon Supreme and Mobil Super+ Unleaded Octane 91-93
    :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák