Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    válasz KonzolKartel #31780 üzenetére

    azért mert előtte pár évvel még az f astrámnak jöttek neki oldalról, 100 ezres kár (15 éve)
    a fickó pampogott, hogy így meg úgy holott nekem teli zöld volt ő meg a piroson jött át

    na amikor megállt egy önzetlen segítőkész autós ( áldassék a neve :) ) hogy ha kell ő jelentkezik tanúnak mert látott mindent, na akkor döntött úgy a csávó, hogy elismeri

    kitöltöttük a papírokat nála nem volt semmi csak egy személyi, aláírta aztán kezdődőt a móka
    kiderült a csávónak nem is volt biztosítása elmentem hozzá de ő azt mondta nem fizet

    elmentem a csávóhoz vagy 5 -ször fenyegettem már mindennel mire fizetett
    szerencsémre ő is jól emlékezet, hogy akadt egy szemtanú

    akkor megfogadtam, mindig hívok rendőrt ha történik valami hasonló nagyobb dolog
    különben is megérdemli a károkozó, hogy meg is büntessék
    ha én okoznék valami kárt (szerencsére ilyen még nem volt 20 év alatt) akkor is kihívnám őket, hogy utána nehogy rám verjenek egy nagyobb kárt a kocsin meg akkor én is megérdemlem a büntit (igen ilyen kis becsületes vagyok :B )

    olyan is volt, hogy a h astrámnak nekitolatott egy áruszállító sprinterrel vonóhorogja is volt sajna
    mivel csak egy kis pukli lett a lőkösön ezért megbeszéltük a dolgot adott egy 5 ezrest és mentünk dolgunkra
    kis dolognál nincs rendőr :N

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák