Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Findzs #31783 üzenetére

    "ha én okoznék valami kárt (szerencsére ilyen még nem volt 20 év alatt) akkor is kihívnám őket, hogy utána nehogy rám verjenek egy nagyobb kárt a kocsin meg akkor én is megérdemlem a büntit"

    azóta is verem a fejem a falba, hogy nem hívtunk rendőrt májusban, amikor bal kanyar után a mögöttünk haladó suzukis szabálytalanul ment ki a külső sávba és vágott be mellénk, amikor én mentem elől és rég jeleztem a sávváltási szándékom... jobb első kereke kapott a padkától, kocsinknak semmi baja nem lett... épp csak összeértünk 1 pillanatra... 170ezerre hozták ki, hogy ennyiből rakták rendbe a gépét :W előre várjuk, jövőre mennyi lesz a biztosításunk... meg is fogadtam: bármi van, jöjjön ki a rendőr, vegyen fel jegyzőkönyvet... ha kell, engem bírságoljon meg, de ilyen ne legyen, hogy elviszem más helyett a balhét (kocsinkban nem lett semmi kár, övében több ...gondoltam mindenki jobban járhat így, de fasz voltam) és még egy nagyot szívok a tetejébe

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák