Új hozzászólás Aktív témák

  • smc

    addikt

    válasz peet137 #104438 üzenetére

    Megoldódott, a videón lévő hang úgy tűnik a pillangó szelep felöl jött ahol vissza van vezetve a karter gőz. A vákum is visszaállt normális értékre, ha van egyáltalán, azaz olyan mint előtte is volt. És nincs semmi fura hang. :)
    A legolcsóbb amit találtam, cromax-nál. Mondjuk ez raktáron volt már nekik pár hete, ezért most már drágább. :D

    Viszont elnézve a régit, szerintem az sem a gyári volt már, sehol egy GM logó. Összehasonlítva nem látni különbséget csak más feliratok kicsit máshol elhelyezve, illetve a trafó felett lévő takaró elem nem olyan passzos, pedig leszedve még jól bement az új szelepfedélbe. :F
    Megyek vele kicsit hogy betörjem, aztán megpróbálom újra berakni, most azt inkább kihagytam nehogy elhagyjam :D

    Tesómmal cseréltük, a trafót kell leszedni hozzá, az injektorot kábelkötegét lepattintani és félre tolni és a vezérlés borítását leszedni, összesen 4 csavar + a kartergőz csöve, de az is magától érthetődő. A szelepfedélben benne volt az új tömítés és az összes csavar.

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Új hozzászólás Aktív témák