Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    uhh, meg vagyok én áldva: szerelőm nem villamosságis, a visszatérő lámpa meg P0340 hibakód még mindig megvan) ...motorvezérlőre tippelnek, csatlakozókat megpucolták, kifújták... szeptember közepén küldenék pestre felújítani

    - hívtam debreceni vezérlőfelújítókat: fickó profinak tűnik, tünetekből szerinte nem vezérlő, hanem kábelköteg/csatlakozó lesz (azonnal vágta, hogy műanyag csatlakozós delphi-kkel szokott szopás lenni: ebben olyan van) ...nem mondta, hogy azonnal küldjem nekik a vezérlőt és megcsinálják, nem tűnt lehúzósnak :D mondta azt is, hogy átlag villamosságis 5-10ből rendbe tudja tenni a kábelköteget fél óra alatt
    - hívtam itteni villamosságist: "az attól nem lesz jó, ilyen csatlakozót/kábelköteget nem lehet külön szerezni... fújogathatták a csatit, ha be van sülve... bontott kell: ha az lesz, arra ki tudja cserélni"

    ...na most akkor pár kör futás helyi bontókban, hogy ilyen kábelköteg kinél akad :DDD (majd nézek cikkszámot, hogy pontosan mi a retek is kell)

    ui: ja, debreceni tag azt is mondta, hogy első körben azt kellene kizárni, hogy tényleg a vezérlő-e a ludas, mert azokkal ritkán szokott baj lenni és felesleges ráverni 50-100ezreket... (majd utána sírni, ha visszajön a hibakód) tüneteket végig mondva nemrég volt kisértetiesen hasonló esetük, amin a kábelezés rendezése segített :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák