Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Zenty #29 üzenetére

    Nekem se jutott wii sajna de ha eddig nem jutott akkor megvárom ameddig feltörik. Xboxot feltörték, ps2-őt is, psp-t is. Akkor ezt is felfogják. (most nem a kamu videokra gondolok :) ) Én csak magas szintű játékokért leszek hajlandó fizetni. Amennyiben nem lehetne feltörni akkor nagyon nemtom mi legyen, szeretnék jókat szórakozni, amire alkalmas is a cucc, de most ünnep alatt utánaolvasva fura dolgokkal találkoztam. Pl. red steel néhol belassul, amennyiben ez igaz akkor a grafikának ez a vége. Az irányítást igazán jól kihasználó játékot meg nem találtam. (értsd: pl. egy kardot úgy köve a tv-n ahogy mozgatom a kontrollert, tehát folyamatos valós idejű jelfeldolgozás nem előre betárolt lehetőségek közül választ a gép..red steelben ez van sajna, mintha csak a célzással boldogulna a cucc, de arra is van panasz h késik picikét)

    30 hsz.: borzalom :DDD ez a baj h japcsik hülyék kicsit, én meg más játékokat szeretnék, star warsot, mechwarrior szerűt is eltudnék képzelni, de egy sima gladiátoros game esetleg ahol minden fegyverrel máshogy kell bánni..ha valóban olyan jó az a kontroller akkor ilyen játékok (ahol a hadonászás a lényeg és nem mellékfunkció! ) mér nincsenek bejelentve? :(

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák